Gündem

Sedat Peker Son Video

Sedat Peker Son Video

Bildiğiniz üzere daha önce Mafta Lideri Sedat Peker’in yayınladığı videolar ve paylaşımlar Türkiye’de viral oldu. Son dönemde Cem Küçük isimli tv programcısı hükümet yancısı olan şahıs ‘Sedat Peker Blöf yapıyor, elinde hiç birşey yok’ demesi üzerine Sedat Peker’e bağlı bir Twitter hesabının Tgrt kanalının da bağlı olduğu ihlas Holding CEO’su ve 2.Bölge Milletvekili Adayı Rasim Kaan Aytoğu‘nun bir grup erkekle birlikte olduğu anların görüntüleri sızdırıldı.  Videonun sızdırılması üzerine Twitter da TT olan olaylar twitter kullanıcıları tarafından viral oldu. Gelin şimdi yapılan yorumlara göz atalım.

Sedat Peker Son Video

Peki bu kadar muhafazakar kitleyi sahiplenen ve Din’imizi dilinden düşürmeyen kişilerin kapalı kapılar ardında yaptığı pisliklerin ortaya dökülmesinden kimler rahatsız? Tabiki A Haber…

Gelin Ahaber’de neler konuşulmuş bir göz atalım…

Bu durumda Kemal Sunal’ın söylediği çok güzel bir laf aklımıza gelmiyor değil.

Bu gün yaşadıklarımızı anlatan en iyi cümle bu olsa gerek…

Namuslu sözler en namussuz insanların dilinde…

Kemal Sunal

Medya ve Muhalefet Sessizlik İçinde!

Twitter da sızdırılan videonun üzerine Türkiye’de en büyük suç örgütü olan MEDYA her zaman ki gibi sessizlik içinde. Bu zamana kadar paylaşılan herşeyin hükümeti düşürmeye yetecek kadar olması dikkatlerden kaçmadı. Fakat Medya ile birlikte Muhalefet partilerinden tek ses çıkmadı.

Bunca ahlaksızlıklara rağmen bu insanların çok namusluymuş gibi konuşması ve her şekilde karşıt görüş söyleyen  insanlara Terorist, Fetöcü vb gibi suçlamalar da bulunan AKP mensupları bu videolardan sonra sessizliğe büründü. Tüm vatandaşlarımızı sakin olmaya sükunetli davranmaya davet ediyoruz.

Seçimler 2023’de!

Seçim tarihi 2023 Haziran ayında olması beklenirken, çoğu TÜRK vatandaşı olarak çoğunlukta ne hükümeti ne de hükümete bağlı milletvekillerini ŞANLI DEVLETİMİZİN hiç bir makamında görmek istemediklerini dile getirmelerine rağmen AKP’nin trolleri bu videodan sonra sessizliğe büründü. Bu arada kimsenin hayatı, yaşam biçimi, etnik kökeni, dil’i din’i ırkı ve cinsel yönelimi bizi ilgilendirmez. Fakat şanlı devletimizin bu gibi sapkınlardan arındırılmasını talep eden vatandaşlarımızın sesini yazıya döküyoruz.

Cem Küçük gibi paralı trollerin bir an önce medyadan silinmesini talep eden vatandaşlarımız Twitter’da Cem Küçüğün paylaşımlarının altına yorumlar yağdırdı…

AKP Sessizliğe Büründü! Video Skandalı!

Bunca olaylara rağmen hala iktidar olarak sözde anketler de birinci parti olarak çıkan bu partinin bunca sapkınlığa nasıl sessiz kaldığı merak edilenler içinde. Muhafazakar kesimi temsil eden bu partinin muhafazakarların ne gibi tepki vereceği de ayrı bir merak konusu oldu. Bunca şeye rağmen bu insanların devletin başında olmaları ahlaklı ve vicdanlı olarak yaşayan tüm vatandaşlarımızı rahatsız etmektedir. Biz uzmanyazar.net olarak vatandaşlarımız için bu makaleyi ele alma gereksinimi duyduk. Bunca ahlaksızlığa rağmen bize gelecek tepkilerin kimler tarafından geleceğini de tahmin etmekteyiz.

Rahatsız olun!

Biz bu ülkenin şerefli gençleri olarak objektif şekilde yazmaya devam edeceğiz.

Uzmanyazar.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu